Set piese de schimb din silicon pentru pompa de san Lola&Lykke

TN-CJ-PARTSET
62,00 RON
cu TVA

Fie ca aveti nevoie de piese de schimb pentru inlocuirea celor uzate sau doar doriti sa aveti la indemana un set de piese de schimb, cei de la Lola&Lykke s-au gandit la tot ce v-ar putea aduce confortul.

Cantitate

Anunta-ma cand scade pretul

 

 

 

Set piese de schimb din silicon pentru pompa de san Lola&Lykke

Fie ca aveti nevoie de piese de schimb pentru inlocuirea celor uzate sau doar doriti sa aveti la indemana un set de piese de schimb, pe care sa le alternati cu cele din dotarea pompei de san, cei de la Lola&Lykke s-au gandit la tot ce v-ar putea aduce confortul.

Caracteristici Set piese de schimb din silicon pentru pompa de san Lola&Lykke:

Reinnoieste-ti usor pompa de san inteligenta, cu piesele originale, de calitate garantata Lola&Lykke®.

Acest set contine 2 piese de vacuum si 4 supape:

  •      Piesa de vacuum din silicon creeaza un vid in pompa electrica de san.
  •      Supapa de silicon permite laptelui sa curga direct in sticla sau punga de lapte.

Detalii tehnice Set piese de schimb din silicon pentru pompa de san Lola&Lykke:

  • Nu contine BPA.
  • Greutate: 0.1 kg.

Vezi detalii despre Set piese de schimb din silicon pentru pompa de san Lola&Lykke pe pagina producatorului.

Lola&Lykke

Suntem Lola&Lykke, un brand finlandez premiat care proiecteaza si dezvolta produse unice de sanatate si wellness pentru mame

Faceti cunostinta cu Lola&Lykke.

Ce ne motiveaza


Am fondat Lola&Lykke in 2018, dupa ce am intampinat complicatii majore in timpul nasterii si in perioada postpartum. In urma acestui eveniment, s-a aprins in noi un impuls puternic: sa pregatim alte femei pentru evenimentele care vin odata cu sarcina si nasterea.

Scopul nostru este de a educa, conecta si pregati femeile pentru rollercoaster-ul fizic si emotional care insoteste adesea calatoria de a deveni mama, astfel incat toate femeile sa se simta sprijinite in timpul acestei schimbari majore de viata. La Lola&Lykke credem in MAMA FIRST. Cea mai buna alegere pe care o poate face orice parinte va fi, fara indoiala, una informata.

     Ne angajam sa dam parintilor informatiile si sprijinul de care au nevoie pentru a fi parintii fericiti si sanatosi de care au nevoie copiii lor.

In mijlocul vietii noastre ocupate de familie, a avea grija de noi insine inseamna adesea cheltuieli mari si timp pe care nu il prea avem. Totusi, suntem de fapt constienti ca o mama este capabila sa prospere doar atunci cand este ingrijita si ea.

Daca putem incuraja mamele sa aiba grija mai mult de ele insele si sa le facem sa se simta mai putin singure cu schimbarile din viata si corpul lor, atunci ne-am facut treaba bine.

Cunoastem suisurile si coborasurile maternitatii. Daca exista un lucru pe care maternitatea ne-a invatat este ca nu poti face asta singura. Echipa noastra formata din moase cu experienta, fizioterapeuti si alti experti, lucreaza impreuna pentru a naviga, pentru a educa si pentru a ajuta mamele sa faca cele mai bune alegeri. Impreuna ne putem asigura ca fiecare femeie isi face auzita vocea si sprijinul de care are nevoie, astfel incat sa poata prospera pe parcursul intregii calatorii de a deveni mama.

Suntem doua mame finlandeze conduse de standarde puternice si de convingerea ca ingrijirea materna ar trebui sa fie sigura si accesibila pentru toata lumea. Suntem dedicati sa transformam acest lucru in realitate prin stabilirea unui nou standard pentru sanatatea materna, folosind cercetarea clinica, expertiza in ingrijirea sanatatii si tehnologiile digitale pentru a crea o experienta unificata, bazata pe dovezi si personalizata. Alaturi echipa noastra de experti in domeniul sanatatii, comunitatea maternitatii si platforma digitala de asistenta, suntem aici pentru a va sprijini la fiecare pas.

Valorile noastre

EMPATIE

Am fost acolo unde multi dintre voi sunteti astazi; acele sentimente, ganduri si experiente conduc tot ceea ce facem pentru a redefini bunastarea femeilor in timp ce te pregatesti pentru maternitate.

CUNOASTERE

Este esential sa acordati prioritate bunastarii dvs. in timpul si dupa sarcina, motiv pentru care ne bazam doar pe maternitate bazata pe dovezi, pe sanatate si pe stiinta medicala preventiva.

INOVATIE

Acesta este secolul 21. Designul nordic este printre cele mai bune din lume. Nu ne vom odihni pana cand fiecare mama nu va avea acces la cele mai inovatoare si atent produse si servicii.

ATITUDINE

A fi parinte este enorm si uneori va fi mai intens decat ti-ai imaginat. Este normal sa va faceti griji, dar a sti cand sa rada este o abilitate de care fiecare parinte are nevoie.

IMPACT

A deveni mama este o experienta minunata, care schimba viata. Misiunea noastra este sa ne asiguram ca mamele de pretutindeni sunt echipate pentru a acorda prioritate bunastarii lor la fiecare pas.

https://lolalykke.com/

TN-CJ-PARTSET

Fisa tehnica

Greutate
0.1 kg