În total există 1 utilizator conectat :: 0 înregistraţi, 0 invizibili şi 1 vizitator (date care se bazează pe utilizatorii activi în ultimele 5 minute) Cei mai mulţi utilizatori conectaţi au fost 41 pe Mie Mar 05, 2008 12:53 pm
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator
Nu ,nu a stat cu mine la nastere.Nici nu as fi vrut.Am facut cezariana,dar a fost tot timpul la intrare in preoperator. Cezariana a fost impusa de situatie ,bb avea cordonul in jurul gatului.Mi-as fi dorit sa nasc natural,dar nu s-a putut .
Membru din: Mie Apr 18, 2007 10:04 pm Mesaje: 1448
Important este ca sunteti bine. Eu nascut natural si sper sa pot naste asa si de data asta. Daca nu, nu, nu ai ce-i face. Numai sa fim sanatosi si noi si bebeii!
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum Nu puteţi publica ataşamente în acest forum